test tabeller

/test tabeller
test tabeller 2018-01-22T14:03:18+00:00
Her finner du adressene du trenger for å komme i kontakt med klubben  
Postadresse: Postboks 3028, Hillevåg, 4095 Stavanger
KlubbmailFormannvaulenil@gmail.com
Bestilling av klubbhusetvaulenhus@gmail.com
Sportslig utvalgspu.vaulen@gmail.com
Utgiftsrefusjon/cup utbetalingutbetaling.vaulen@gmail.com
Vandelsattestpolitiattestvaulenil@gmail.com
Vaulen Vårcupmorten.brathetland@lyse.net
Anleggvaulenhus@gmail.com
UtstyrFormannvaulenil@gmail.com
KlubbkolleksjonenFrode.lima@mx-sport.no
FiksEskil.eide@lyse.net
Medlemsnettcsteffensen@lyse.net
Tilgang til treningsøkta.nokristen.kildal@gmail.com
Webvaulenhus@gmail.com
Styret
NavnE-mail
Frode LimaFormannvaulenil@gmail.com
Jon R. Ribsskogribsskog@online.no
Christina Nygårdcnygaard@lyse.net
Øyvind Vollenoyvind.vollen@akademiet.no
Eskil EideEskil.eide@lyse.net
Thomas Trandemthomas.trandem@lyse.net
Cathrine Steffensencsteffensen@lyse.net
Morten Brathetlandmorten.brathetland@lyse.net
Sportslig utvalg
RolleNavnE-mail
LederØyvind Vollenspu.vaulen@gmail.com
Senior kontakt
Ungdomskontakt
Barne kontakt
Jente kontakt
Dommerkontakt 5er og 7er kamperHenning Furu Verstegen  henning.furu.verstegen@stavanger.kommune.no
Dommerkontakt 9er og 11er kamperOla Kellerhals ola_sk@live.no
Trenere og oppmenn
Se egen fane
Banefordeling Vaulen i.l. sesongen 2017, gjeldende fra 01/04-2017           Rev:42828 
Vaulenbanenmandagtirsdagtirsdagonsdagonsdagtorsdagtorsdagfredagfredaglørdaglørdagsøndagsøndag
Halvdel 1Halvdel 2Halvdel 1Halvdel 2Halvdel 1Halvdel 2Halvdel 1Halvdel 2Halvdel 1Halvdel 2Halvdel 1Halvdel 2Halvdel 1Halvdel 2
11:00-13:00
15:30-16:00FFOFFOFFOFFOFFOFFOFFOFFOFFOFFO11:00-12:30J03-J04-J05
16:00-16:30FFOG03 (11)FFOG03FFOG03G02FFOFFOG03/ G0412:30 - 14:00G05-G06
16:30-17:00G07G03 (GD)G10G03G03G02G05G03/ G0414:00-15:30Jr og G01
17:00-17:30G07G03G10G03G03G02G05G03/ G0411:30-13:00G02
17:30-18:00A-lagj06/ J07G05J04/ J05 G06A-lagG02G05JrG01G01
18:00-18:30A-lagj06/ J07G05J04/ J05G06A-lagG01 JrJrG01G08G01
18:30-19:00A-lagj06/ J 07G05J04/ J05G06A-lagG01JrJrG01G08G01
19:00-19:30G02 J03G02G06J03 J04/ J05G01JrG04
19:30-20:00G02J03G02 G06J03J04/ J05A-lagA-lagG04
20:00-20:30G02J03G02G06J03J04/ J05A-lagG04G04
20:30-21:00JrG01 (11)C-lagB-lagJr G01A-lagG04
21:00-21:30JrG01C-lagB-lagJrG01A-lagG04
21:30-22:00JrG01C-lagB-lagJrG01A-lagG04
Mini Beach ArenamandagtirsdagtirsdagonsdagonsdagTorsdagfredagfredaglørdaglørdagsøndagsøndag
15:30-16:00
16:00-16:30
16:30-17:00J10J03
17:00-17:30J09J10G07J03
17:30-18:00J09G08G07J03
18:00-18:30G09G08G07J08
18:30-19:00G09J07G07J08
19:00-19:30A,B og C lagJ07J06J04/ J05
19:30-20:00A,B og C lagJ07J06J04/ J05
20:00-20:30A,B og C lagJ06J04/ J05
20:30-21:00A,B og C lag
21:00-21:30A,B og C lag
21:30-22:00
Randaberg ArenaOnsdag
18:00-18:30G04
18:30-19:00G04
19:00-19:30G04
19:30-20:00G04
Vaulen gymsaltirsdagtorsdag
17:00-17:30J11J09
17:30-18:00J11J09
18:00-18:30J07J08
18:30-19:00J07J08
Hinna Grusbane 1TirsdagOnsdag
16:00-16:30
16:30-17:00
17:00-17:30J11
17:30-18:00J11
18:00-18:30J09G09
18:30-19:00J09G09
Hinna Grusbane 2Torsdag
16:00-16:30
16:30-17:00
17:00-17:30
17:30-18:00
Kvalaberg idrettsanlegg Mandag Torsdag
16:00-16:30
16:30-17:00
17:00-17:30G11G10
17:30-18:00G11G10
18:00-18:30J08G08
18:30-19:00J08G08
19:00-19:30G07
19:30-20:00G07
20:00-20:30
20:30-21:00
21:00-21:30
21:30-22:00
Siffen Tirsdag
16:00-16:30G04
16:30-17:00G04
17:00-17:30G04
17:30-18:00G04
18:00-18:30G04
Mini Grusbanemandag tirsdagOnsdag TorsdagFredag Lørdag Søndag
17:00-17:30
17:30-18:00J11
18:00-18:30J11
18:30-19:00
19:00-19:30
19:30-20:00