Vaulen Vårcup

//Vaulen Vårcup
Vaulen Vårcup 2018-02-05T10:27:53+00:00

Invitasjon til Vaulen Vårcup 2018

Fotballturneringen Vaulen Vårcup arrangeres for 39. gang våren 2018, og Vaulen IL ønsker alle hjertelig velkommen til å delta i vår tradisjonsrike turnering.

  • Hvert lag er garantert minimum 3 kamper
  • Alle spillere får pokal
  • Påmeldingen åpner 1. februar 2018, og påmeldingsavgiften er 850 kr per lag
  • Dersom noen av klassene blir fylt opp før søknadsfristen går ut, anvendes ”førstemann til mølla”-prinsippet
  • Ikke få panikk om laget ditt havner på venteliste. Vi har ekstra plasser som vil bli gjort tilgjengelig etter hvert som vi ser hvilke grupper som fylles opp!
  • Det er viktig at dere registrer lagnavn på formatet: Viking G2007-1 / Viking J2010-2 hvor årstallet er fødselsår.

Lille Turneringshelg – for spillere født 2006 – 2007

Avvikles 14. og 15. april 2018

  • Gjelder jente- og guttelag fra 11 til 12 år / 5. til 6. klasse.
  • Alle kampene spilles som 7’er fotball
  • Kampene spilles på Vaulenbanen (kunstgress) og Mini beach Arena (fullskala 7’er-kunstgressbane i gåavstand til Vaulenbanen)

Påmelding: https://www.profixio.com/reg/vaulen-varcup-lille-2018

Mini Turneringshelg – for spillere født 2008 – 2011

Avvikles 21. og 22. april 2018

  • Gjelder jente- og guttelag fra 7 til 10 år / 1. til 4. klasse.
  • 2011 kampene spilles som 3’er-fotball, 2008 – 2010 spilles som 5’er-fotball.
  • Alle kamper spilles på Vaulenbanen (kunstgress).

Påmelding: https://www.profixio.com/reg/vaulen-varcup-mini-2018

Påmeldingsfrist: 16. mars 2018.

Vi kan kontaktes på vaulenvc@gmail.com

Last ned invitasjon som PDF
[table “3” not found /]

Leder Eirik Tveit 93291513 eirik.tveit@ep.total.no
Kampoppsett Knut Sigve Selnes 41560253 ksselnes@gmail.com
Kiosk Christian Aasland 97582264 chaasland@hotmail.com
Dugnader Mukadam Ajetunmobi 92259708 majet77@hotmail.com
Dommere Maiken Helgeland maiken.helgeland@akersolutions.com
Utstyr og premier Guido Alves (utstyr) 47866876 Alves.guido@gmail.como
Økonomi Molly Hauge 92640929 molly@lyse.net
Diverse Tor Asle 90511912 torasle@gmail.com