Kontakter

//Kontakter
Kontakter 2018-01-22T14:03:20+00:00
KLIKK HER for trenere og oppmenn

Kontakter

Funksjon Epost
Klubbmail Formannvaulenil@gmail.com
Bestilling av klubbhuset vaulenhus@gmail.com
Dommer regninger anette.lien@lyse.net
Utgiftsrefusjon/cup utbetaling utbetaling.vaulen@gmail.com
Vandelsattest politiattestvaulenil@gmail.com
Vaulen Vårcup morten.brathetland@lyse.net
Anlegg vaulenhus@gmail.com
Utstyr Formannvaulenil@gmail.com
Sportslig utvalg spu.vaulen@gmail.com
Fiks Formannvaulenil@gmail.com
Medlemsnett anette.lien@lyse.net
Tilgang til treningsøkta_no kristen.kildal@gmail.com
Web vaulenhus@gmail.com

Styret

Frode Lima Formannvaulenil@gmail.com
Jon R. Ribsskog ribsskog@online.no
Christina Nygård cnygaard@lyse.net
Stian Myklebust
Trygve Andersen trygve.andersen@lyse.net
Anette Lien anette.lien@lyse.net
Morten Brathetland morten.brathetland@lyse.net
Varamedlem: Øyvind Vollen oyvind.vollen@akademiet.no

Sportslig

Rolle Navn E-mail
Dommerkontakt 5er og 7er kamper Henning Furu Verstegen henning.furu.verstegen@stavanger.kommune.no
Dommerkontakt 9er og 11er kamper Ola Kellerhals ola_sk@live.no